Antyspam
GORĄCA LINIA TV
883 100 011
CZEKAMY NA TWÓJ SYGNAŁ 24/h!
Malbork, Poczty Gdańskiej 4/1     biuro@tvregionalna24.pl     883100011 • 501122790
Czwartek, 24 lipca 2014
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
tvmalbork tvsztum tvnowydwor


Artykuły

PRACA W TELEWIZJI - TV REGIONALNA24.PL - POSZUKUJEMY STAŻYSTÓW Z MALBORKA, SZTUMU, DZIERZGONIA LUB NOWEGO DWORU GDAŃSKIEGO !

PRACA W TELEWIZJI - TV REGIONALNA24.PL - POSZUKUJEMY STAŻYSTÓW Z MALBORKA, SZTUMU, DZIERZGONIA LUB NOWEGO DWORU GDAŃSKIEGO !fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

Interesujesz się mediami? Chcesz poznać pracę w telewizji? Regionalna Telewizja Internetowa poszukuje stażysty do wykonywania zadań reportera.

Jesteśmy świadomi, że ciężko znaleźć osobę z doświadczeniem medialnym, dlatego szukamy ludzi ambitnych, gotowych na nowe wyzwania, dyspozycyjnych, kreatywnych i lubiących działać w zespole.

Mieszkasz w Malborku, Sztumie, Dzierzgoniu,  a może Nowym Dworze Gdańskim? (lub innym mieście z powiatów malborskiego, sztumskiego lub nowodworskiego) 

Chcesz sprawdzić, czy ta praca jest dla Ciebie ?

Zzgłoś się do nas!

Gwarantujemy zatrudnienie po odbytym stażu.  Zwracamy za bilety dojazdu do pracy, nawet jeżeli zgłosisz się ze Sztumu, Dzierzgonia, Nowego Dworu Gdańskego.

CV wraz z uzasadnieniem -  dlaczego to właśnie Ty powinienneś zostać przyjęty  - należy nadesłać na adres mailowy producenta TV Regionalna24.pl

biuro@tvmalbork.pl


 

DARMOWE OGŁOSZENIA

PRACA W TELEWIZJI - TV REGIONALNA24.PL - POSZUKUJEMY STAŻYSTÓW Z MALBORKA, SZTUMU, DZIERZGONIA LUB NOWEGO DWORU GDAŃSKIEGO !

Podziel się ze znajomymi:
Big Star Nowy galeria

Inne artykuły z tej kategorii

OBCHODY 15-LECIA STACJI SOCJALNEJ JOANNITÓW W MALBORKU - 12.07.2014 OBCHODY 15-LECIA STACJI SOCJALNEJ JOANNITÓW W MALBORKU - 12.07.2014 INTERCITY BUS RELACJI: MALBORK-STEGNA-SZTUTOWO-KĄTY RYBACKIE-KRYNICA MORSKA ! INTERCITY BUS RELACJI: MALBORK-STEGNA-SZTUTOWO-KĄTY RYBACKIE-KRYNICA MORSKA ! DIAMENTOWE GODY PAŃSTWA GERTRUDY I EDWARDA MIĄC Z MALBORKA - 10.07.2014 DIAMENTOWE GODY PAŃSTWA GERTRUDY I EDWARDA MIĄC Z MALBORKA - 10.07.2014 WYSTAWA ZDJĘĆ Z PRZEŁOMU WIEKÓW HERMANNA VENTZKE W SZPITALU JEROZOLIMSKIM W MALBORKU – 16.07.2014 WYSTAWA ZDJĘĆ Z PRZEŁOMU WIEKÓW HERMANNA VENTZKE W SZPITALU JEROZOLIMSKIM W MALBORKU –
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Serwis tvnowystaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Login Hasło
Dodaj komentarz jako zalogowany użytkownik. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lokalizacja na mapie

Ostatnie

Kamery online
24h

Malbork - most nad Nogatem - Droga krajowa nr 22 i 55 - kamera TvRegionalna24.pl Malbork - most nad Nogatem - Droga krajowa nr 22 i 55 - kamera TvRegionalna24.pl
GRZECHOTKI - MAMONOWO II - WJAZD NA PRZEJŚCIE GRANICZNE KAMERA ON LINE GRZECHOTKI - MAMONOWO II - WJAZD NA PRZEJŚCIE GRANICZNE KAMERA ON LINE

Firmy TOP PREMIUM
Dodaj wpis firmowy

Zespół muzyczny PICKUP - wesela, bale, koncerty Zespół muzyczny PICKUP - wesela, bale, koncerty
Wypoczynek i Rekreacja Jeziorna Osada. Tel. 537 373 333 Wypoczynek i Rekreacja Jeziorna Osada. Tel. 537 373 333

Ogłoszenia TOP PREMIUM
Dodaj ogłoszenie

Pięknie położona działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę. Nowa Wieś Malborska. Pięknie położona działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę. Nowa Wieś Malborska.
Pokoje nad morzem Pokoje nad morzem

Kategorie

dawid pieta przyczepki stopka
/